Jesteś tutaj: Strona główna

Narty z PKS "Św. Józef"

Z czym kojarzy nam się zima? Odpowiedzi jest wiele: ze śniegiem, Świętami, feriami i białym szaleństwem. Właśnie to ostatnie ? aktywny wypoczynek oraz świetna zabawa pośród zimowych krajobrazów ? jest specjalnością Parafialnego Kluby Sportowego św. Józef, który po raz kolejny zorganizował zimowy obóz w czasie ferii do Poronina.

Był to wyjazd z ogromnym wachlarzem atrakcji. Codziennie przez 4 godziny uczyliśmy się albo doskonaliliśmy jazdę na nartach bądź snowboardzie. Każdy dzień był niesamowicie wypełniony natomiast, żeby odpocząć po zimowych atrakcjach była możliwość skorzystania z basenu, sauny i jacuzzi.

Niewątpliwie trzeba było szybko się regenerować, ponieważ wieczorami aktywnie spędzaliśmy czas. Poprzez wyjazd na kręgle, spacer po Krupówkach czy też organizowanych pogodnych wieczorkach, które jeszcze mocniej integrowały naszą grupę.

Podczas obozu było zarówno coś dla ciała jak i ducha. Codzienna Mszą święta, wspólna modlitwa oraz śpiew pozwalały: doświadczyć dobroci Pana Boga, swobodnie wyrażać swoją wiarę, a także dać dobre świadectwo tym wszystkim, którzy również mieszkali z nami w ośrodku.

Tegoroczny wyjazd jak i poprzednie nie byłby tak znakomity gdyby nie fantastyczna kadra opiekunów, która włożyła całe serce by poświęcić swój czas dla dzieci, by każde z nich wróciło uśmiechnięte i zadowolone. O tym jak wyjątkowe są to chwilę świadczy fakt, że chętnych było dużo więcej niż miejsc, stąd też mamy nadzieje, że ze wszystkimi uda nam się ponownie spotkać już za rok.

Ks. Leszek Kaczmarczyk