Jesteś tutaj: Strona główna Polityka Prywatności

Polityka prywatności

Szanujemy prywatność użytkowników strony Parafia św. Józefa w Kalwarii Zebrzydowskiej www.kalwaria.diecezja.krakow.pl. Zależy nam, aby każdy, kto odwiedza tę witrynę, dokładnie wiedział, jak może chronić swoją prywatność. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności.

2. Korzystając z serwisu www.kalwaria.diecezja.krakow.pl akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
3. Wszelkie dane gromadzimy:

• Informacje uzyskiwane podczas korzystania z serwisu - wśród nich mogą być:
    - Adres IP - każdy komputer podłączony do Internetu ma przypisany niepowtarzalny numer, czyli adres IP. Na jego podstawie można np. zidentyfikować kraj, z którego dany użytkownik łączy się z siecią.
    Używamy ciasteczek, aby:
    • tworzyć anonimowe statystyki serwisu - dzięki temu możemy lepiej poznać oczekiwania naszych użytkowników i rozwijać serwis tak, by był on jeszcze bardziej przyjazny.

4. Przestrzegamy ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).
5. Zbierane dane służą do zapewnienia określonych usług naszym użytkownikom oraz do celów administracyjnych i statystycznych, a także do ochrony serwisu www.kalwaria.diecezja.krakow.pl i naszych użytkowników.
6. Zdajemy sobie sprawę, że ponosimy odpowiedzialność za ochronę danych powierzonych nam przez użytkowników. Kwestie bezpieczeństwa traktujemy niezwykle poważnie. Dostęp do danych są zarezerwowane jedynie Administratorowi serwisu lub osobom upoważnionym.
7. Realizując podstawową ideę Internetu umieszczamy w serwisie www.kalwaria.diecezja.krakow.pl linki do innych stron www. Nie odpowiadamy jednak za politykę prywatności na tych witrynach. Zachęcamy - po przejściu do innego serwisu - do zapoznania się z obowiązującymi tam zasadami.