Strona parafii świętego Józefa

w Kalwarii Zebrzydowskiej


Wszystkim parafianom i gościom 
życzymy błogosławieństwa Bożego!


Jesteś tutaj: Strona główna Intencje mszalne

Intencje Mszy Świętych

Intencje mszalne od 24 kwietnia do 1 maja


Poniedziałek

6;30

+ Mieczysław Stawowy od Marcina Zadory

6;30

+ Krzysztof Sarapata od siostry Ewy z rodziną

7;00

+ Zdzisław Karelus od Albiny i Stanisława Kulak

18;00

+ Stanisław Brózda w 7 r. śmierci

18;00

+ Zygmunt Pyka od rodziny Kolochów

Wtorek

6;30

+ Antonina Brózda w 12 r. śmierci

7;00

+ Paweł Gnojek od Małgorzaty i Jakuba Knapek

7;00

+ Walenty Brózda od syna Marcina z rodziną

18;00

W intencji ks. Jarosława

18;00

+ Krzysztof Sarapata od kuzyna Krzyśka Tomasika z rodziną

18;00

+ Ryszard Łopata od Krystyny Fedko z rodziną

Środa

6;30

+ Zygmunt Pyka od Krzysztofa i Barbary Pawlik

7;00

+ Aleksandra Galas od Józefy Kłącz z rodziną

7;00

+ Władysław Chrząszcz w 14 r. śmierci

18;00

+ Krzysztof Sarapata od kuzyna Bogdana z rodziną

18;00

+ Jan Wańdyga od sąsiadów Madej i Gibas

18;00

Za Partycje z prośbą o Boże bł. i opiekę Ducha Świętego na czas matury

Czwartek

6;30

+ Irena Włoch od Renaty i Lucjana Ryłko

7;00

+ Józef Misiniec

7;00

+ Krzysztof Sarapata od kuzyna Leszka z rodziną

18;00

+ Zdzisłąw Karelus od Janusza i Lidii z rodziną

18;00

+ Walenty Brózda od chrześnicy Renaty z rodziną i szwagierki Marii

Piątek

6;30

+ Krzysztof Sarapata od Andżeliki, Adama i Kuby

700

+ Ryszard Łopata od Adama i Ewy Dragan

700

+ Krzysztof Ślusarczyk od siostry Anny z rodziną

1800

+ Mieczysław Stawowy od Agnieszki Wądolny z rodziną

1800

+ Katarzyna Tatar od rodziny Jędrychowskich

Sobota

630

+ Zygmunt Pyka od Asi Miszczak z rodziną

700

O zdrowie Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Krystyny w 84 r. urodzin

700

+ Krzysztof Sarapata od bratanicy Sabiny z rodziną

1800

+ Władysława i Gustaw Kościelniak w 11 r. śmierci

1800

+ Jaromir Hebda w 4 r. śmierci

1800

+ Stanisław Jaglarz w 11 r. śmierci

Niedziela

630

++ Barbara Cimer w 4 r. śmierci i Jan Kłącz w 9 r. śmierci

800

+ Franciszek  Ślusarczyk w 28 r. śmierci

800

++ Józef i Bogusława Szcześniakowie

930

+ Lidia Jarguz w 16 r. śmierci

930

+ Krzysztof Sarapata od brata Mirka z rodziną

1100

+ Paweł Gnojek od kolegów i koleżanek z pracy

1100

+ Stanisława Pająk w 31 r. śmierci

1230

Za parafian

1630

+ Zdzisław Karelus od Aurelii Tyrpa z rodziną

 

Intencje mszalne Od 17 kwietnia do 23 kwietnia


Poniedziałek

6;30

++ Maria Cygan w 2 r. śmierci i mąż Alojzy

8;00

+ Ludwika Borzęcka w 8 r. śmierci

8;00

+ Jan Karelus w 1r. śmierci od żony

9;30

+ Paweł Gnojek od sąsiadów Tyrpów i Gawronów

9;30

+ Helena Tokoń w 2 r. śmierci

11;00

+ Józef Misiniec w 2 r. śmierci

11;00

Za parafian

12;30

W 20 r. ślubu Doroty i Rafała z prośbą o Boże bł. i zdrowie dla całej rodziny

16;30

+ Andrzej Polak w 3 r. śmierci

Wtorek

6;30

+ Anna Putek od Danuty Widlarz z rodziną

7;00

+ Janina Serwin od Michaliny Pawlik z USA

7;00

+ Aleksandra Partyka od szwagierki, Aleksandra i Romana Cockiewicz

18;00

+ Mieczysław Stawowy od Joanny i Marcina Elżbieciach

18;00

+ Zdzisław Karelus od Władysławy Jarguz z rodziną

Środa

6;30

+ Zygmunt Pyka od Swatów ze Stryszowa

7;00

+ Aleksandra Galas od rodziny Wichrów

18;00

+ Irena Włoch od Ewy z rodziną

18;00

+ Krzysztof Sarapata od żony Marii i córki Magdaleny

Czwartek

6;30

+ Zdzisław Karelus od Jana Kulaka z rodziną

7;00

+ Krzysztof Sarapata od córki Agnieszki z rodziną

7;00

+ Ryszard Łopata od Pauliny Pająk z rodzicami

18;00

+ Jan Wańdyga od Elżbiety Dybek z rodziną

18;00

+ Aleksandra Partyka od Jarosława i Bogusławy Szczurek

Piątek

6;30

+ Katarzyna Tatar od kolegów Tomka i Marka Liszka i Michał Mlosta

7;00

++ Aniela Cygan i Mikołaj mąż

7;00

+ Walenty Brózda od córki Sabiny z rodziną

18;00

++ Zmarli wypominani

18;00

+ Krzysztofa Sarapata od cioci Marii Sikora

Sobota

6;30

+ Irena Włoch od Sabiny i Ryszarda

7;00

+ Zygmunt Pyka od rodziny Sermaków

7;00

+ Aleksandra Galas od szwagra Eugeniusza

7;00

+ Krzysztof Sarapata od siostry Małgorzaty z rodziną

18;00

+ Helena i Leopold Zajączkowscy

18;00

+ Paweł Gnojek od Anny i Stanisława Zagól

18;00

+ Zdzisław Karelus od Adama i Marii Brózda

Niedziela

6;30

Za parafian

8;00

O zdrowie i Boże bł. dla członków Róży Różańcowej z Czernej im MB Różańcowej

8;00

+ Edward Żmuda

9;30

+ Jerzy Libich

9;30

++ Janina i Leopold Glanowscy

11;00

+ Krzysztof Sarapata od brata Tadeusza z rodziną

11;00

O Boże bł. dla Jerzego i rodziny

12;30

+ Jerzy Krzystek

16;30

+ Helena Kosowska w 21 r. śmierci


Intencje mszalne od 3 do 9 kwietnia


Poniedziałek

6:30

+ Anna Putek od Alfreda Berny z rodziną

7:00

+ Zdzisław Karelus od szwagra Kazimierza

7:00

+ Katarzyna Tatar od kuzynki Justyny z mężem

18:00

O zdrowie i Boże bł. dla Zosi w 1 r. urodzin

18:00

+ Marta Chmielarczyk od sąsiadów Kiernoziaków

18:00

W intencji ks. Prałata w 51 r. święceń kapłańskich

Wtorek

6:30

+ Helena Pajdzik w 17 r. śmierci

7:00

+ Mieczysław Stawowy od rodziny Kotyrbów

7:00

+ Aleksandra Partyka od Ewy i Łukasza Wilk

18:00

+ Edward Uzdrzychowski w 20 r. śmierci

18:00

+ Paweł Gnojek od rodziny Opyrchałów z ul. Jana Pawła II

18:00

O zdrowie i Boże bł. dla pewnej osoby i jej rodziny

Środa

6:30

+ Marta Chmielarczyk od Krystyny Bochenek

7:00

+ Irena Włoch od kuzynki Marii Pacułt z rodziną

18:00

+ Zygmunt Pyka od córki Beaty z rodziną

18:00

+ Ryszard Łopata od chrześniaka Mikołaja

Czwartek

6:30

+ Aleksandra Galas od kuzyna Stanisława

7:00

+ Jan Wańdyga od chrześnicy Haliny Dudek z rodziną

7:00

+ Katarzyna Tatar od wujenki Olgi z rodziną

18:00

+ ks. Stanisław Szlachta

18:00

+ Zdzisław Karelus od chrześniaka Jacka z rodziną

Piątek

6:30

+ Ryszard Łopata od rodziny Oleksy z Dąbrowy Górniczej

7:00

+ Zygmunt Pyka od syna Romana z rodziną

7:00

+ Walenty Brózda od żony Barbary

18:00

+ Marta Chmielarczyk od zakładu Pogrzebowego Eden

18:00

+ Aleksandra Partyka od sąsiadów Pułka i Drabina

Sobota

6:30

+ Zdzisław Karelus od kuzyna Heńka z rodziną

7:00

+ Paweł Gnojek od Katarzyny i Krzysztofa Tajs

7:00

+ Aleksandra Galas od Jurka i Oli z Wadowic

18:00

O zdrowie i Boże bł. dla Jana w 8 r. urodzin

18:00

++ Henryk Wojnarowski i syn Władysław

18:00

+ Irena Włoch od mieszkańców bloku nr 1 z ul. Weissa

Niedziela

6:30

+ Ryszard Łopata od Sebastiana Fedko z rodziną

8:00

+ Franciszek Głowacz w 1 r. śmierci

8:00

Za parafian

9:30

+ Eugeniusz Kościelniak w 16 r. śmierci

9:30

+ Stanisław Borowiec w 25 r. śmierci

11:00

+ Bolesław Makówka w 6 r. śmierci

11:00

Dziękczynno błagalna dla Elżbiety i Jana w 45 r. ślubu

12:30

+ Mieczysław Stawowy od Anny i Grzegorza Pawlik

16:30

+ Aleksandra Galas od sąsiadów Ślusarczyków

 

Intencje mszalne od 10 kwietnia do 16 kwietnia


Poniedziałek

6;30

+ Jan Wańdyga od Marii Wańdyga z rodziną

7;00

+ Aleksandra Partyka od Tomasza Gzeli z rodziną

7;00

++ Józef Glanowski z rodziną

18;00

+ Zdzisław Karelus od Katarzyny i Zbigniewa Brózda

18;00

+ Zygmunt Pyka od siostry Bożeny z rodziną

Wtorek

6;30

+ Irena Włoch od mieszkańców z bloku nr 1 z ul. Weissa

7;00

+ Katarzyna Tatar od sąsiadów Woźniaków i Ryłków

7;00

+ Walenty Brózda od córki Joli z rodziną

18;00

+ Paweł Gnojek od Izabeli i Jacka Buksy

18;00

+ Ryszard Łopata od Tadeusza Fedko z rodziną

Środa

6;30

+ Wiktoria Grzesiak w 32 r. śmierci

7;00

+ Zdzisław Karelus od Ireny i Edwarda Gnojek

18;00

+ Kazimierz Płaczek w 1 r. śmierci

18;00

+ Aleksandra Galas od chrześnicy Bożeny

18;00

O zdrowie i Boże bł. dla ks. Stanisława Sito

Wielki

Czwartek

18;00

W intencji wszystkich kapłanów

18;00

+ Zygmunt Pyka od brata Andrzeja z żoną

18;00

+ Jan Wańdyga od Kazimierza Wańdygi z Leńcz

18;00

+ Krzysztof Ślusarczyk od rodziców

18;00

Za żywych i zmarłych członków z Róży Heleny Pająk

Wielki

Piątek

18;00

Liturgia Wielkiego Piątku

Wielka Sobota

19;00

+ Anna i Jan Góralczyk

19;00

+ Mirosław Koczur

19;00

+ Paweł Gnojek od Moniki i Andrzeja Irzyk

19;00

Za parafian

19;00

+ Władysława i Leopold Lisowscy

19;00

O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Zofii

Niedziela

Zmartwychwstania

Pańskiego

6;30

+ Mirosław Koczur w 8 r. śmierci

8;00

+ Alfred Jarguz

8;00

+ Bolesław Zadora

9;30

++ Stefania, Stefan, i syn Adam Rułka

9;30

Dziękczynno błagalna dla Izabeli i Jacka w 25 r. ślubu

11;00

+ Władysław, syn Stanisław Brózda, Alina Korycka, Jan Korczak , Jerzy Jaromin

11;00

+ Kazimierz Malina

12;30

+ Edward Żmuda wnuczka Katarzyna i Jakub

16;30

+ Zdzisław Karelus od Lucyny i Andrzeja Jarguz


Intencje mszalne od 27 marca do 2 kwietnia


Poniedziałek

6:30

+ Anna Putek od Janiny i Bogumiła

6:30

+ Anna Partyka od Ewy i Jacka Marcowskich z rodziną

6:30

+ Marta Chmielarczyk od chrześniaka Stanisława z rodziną

15:00

W intencji chorych i starszych

18:00

+ Zdzisław Karelus od chrześniaków Haliny i Alfreda

18:00

+ Aleksandra Galas od Agnieszki i Sławomira Knapek

18:00

+ Teresa Radolińska w 3 r. śmierci

Wtorek

6:30

+ Irena Włoch od bratanicy Kasi z rodziną

6:30

+ Anna Putek od Wioletty i Marka Widlarz

9:00

+ W intencji księży odwiedzających chorych w pierwsze soboty i kierowców

10:30

+ Katarzyna Tatar od kuzynki Ewy z rodziną

12:00

18:00

+ Paweł Gnojek od koleżanek z klasy szkoły podstawowej

18:00

+ Zygmunt Pyka od syna Andrzeja z rodziną

18:00

+ Ryszard Łopata od siostry Marii z mężem

Środa

6:30

+ Anna Putek od Adama i Wandy Krzewińskich

7:00

+ Jan Wańdyga od syna Piotra z rodziną

18:00

+ Mieczysław Stawowy od Barbary i Andrzeja Tarczyńskich

18:00

+ Marta Chmielarczyk od Heleny Chmielarczyk

Czwartek

6:30

+Zdzisław Karelus od siostry Jadwigi z rodziną

7:00

+ Aleksandra Galas od Hanny Komendera z rodziną

7:00

+ Aleksandra Partyka od Janiny Wilk, rodziny Bielów, Kurdzielów, Ferożów

18:00

+ Magdalena i Stanisław Kucharczyk

18:00

+ Anna Putek od Małgorzaty i Józefa Wilczkiewicz

18:00

+ Wendelin Wątorczyk w 16 r. śmierci

Piątek

6:30

+ Ryszard Łopata od brata Tadeusza z żoną

6:30

+ Maria Żurek w 24 r. śmierci

7:00

+ Katarzyna Tatar od kuzynki Marty

18:00

+ Irena Włoch od chrześniaka Dariusza z rodziną

18:00

+ Jan Wańdyga od córki Małgorzaty z rodziną

18:00

+ O Boże bł. i potrzebne łaski dla Agnieszki i Tadeusza i rodziny w 39 r. ślubu

Sobota

6:30

+ Zygmunt Pyka od córki Małgorzaty z mężem

7:00

+ Paweł Gnojek od rodziny Sojów i Baczów

7:00

Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP

18:00

+ Maria Kosowska w 5 r. śmierci

18:00

+ Marta Chmielarczyk od Eli i Ewy z rodziną

18:00

+ Zdzisałw Karelus od kuzynki Heleny z mężem

Niedziela

6:30

Za parafian

8:00

++ Helena i Józef Moćko

8:00

W 1 r. ślubu o zdrowie i Boże bł. dla Marzeny i Pawła

9:30

+ Wiesław Dybek w 5 r. śmierci

9:30

+ Jan Piwowarczyk w 7 r. śmierci

11:00

O zdrowie i Boże bł. dla Katarzyny i jej rodziny

11:00

+ Janina Stela w 16 r. śmierci

12:30

O zdrowie i Boże bł. dla Aleksego w 1 r. urodzin

16:30

+ Józef Górecki w 8 r. śmierci

Idź do góry

Msza święta szkolna

w niedziele o godzinie 11:00
 
/fot. J. Leski/

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę o godzinie 17:45



Intencje do nowenny można składać pod obrazem Matki Bożej przy Ołtarzu Głównym 

HISTORIA OBRAZU

Kazanie maryjne na Mszy świętej w środę o godz. 18:00 
 

Polecamy


Gość Niedzielny

Papież Franciszek na Twitterze

Jubileusz Miłosierdzia

W diecezji


Światowe Dni Młodzieży

Archidiecezja Krakowska

Szpital Domowy 

Copyright © Parafia św. Józefa w Kalwarii Zebrzydowskiej 2017

Template by Joomla 2.5 Templates & Przeprowadzki zagraniczne Kraków.