Jesteś tutaj: Strona główna Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia 15 Niedziela Zwykła 2018

XV Niedziela Zwykła 15.7.2018

W naszej parafii gościmy o. Polikarpa OFM z Ukrainy, który do nas kieruje Boże Słowo i prosi  o wsparcie materialne dla wspólnoty wiernych wśród których pracuje. Nieszpory o godz. 16.00., po nabożeństwie Msza św.

Poniedziałek

Wsp. NMP z Góry Karmel(NMP Szkaplerznej).

Podczas Mszy św. o godz. 18.00. modlimy się w intencji wszystkich rodzin przez wstawiennictwo bł. Franciszki Siedliskiej.

Wsp. św. Szymona z Lipnicy, prezbitera.

Czwartek

Po Mszy św. o godz. 18.00. adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa przez wstawiennictwo św. o. Pio.

Wsp. bł. Czesława, prezbitera.

W tym dniu swojego patrona czci ks. Czesław, w Jego intencji będziemy się modlić podczas Mszy św. o godz. 18.00.

Jest to trzeci piątek miesiąca dzień szczególnej czci Miłosierdzia Bożego. Nowenna do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30.

Wsp. św. Apolinarego, biskupa i męczennika.

Święto św. Marii Magdaleny.

Odpust w Zakrzowie ku czci św. Anny – suma o godz. 11.30.

Przed kościołem i w zakrystii można nabyć aktualną prasę katolicką: Gość niedzielny, Źródło i Carolus. Jest również nasza gazetka parafialna.

Serdecznie dziękujemy za ofiarę z ubiegłej niedzieli na dalsze prace remontowe     w parafii, złożono – 5141,00zł

Ogłoszenia parafialne 8 lipca 2018

OGŁOSZENIA –XIV NIEDZIELA ZWYKŁA  08.07.2018r.

Nieszpory o godz. 16.00., po nabożeństwie o 16.30. Msza św. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na dalsze prace remontowe w parafii.

KALENDARZ LITURGICZNY

Poniedziałek

Podczas Mszy św. o godz. 18.00., tradycyjnie modlimy się w intencji wszystkich rodzin przez wstawiennictwo bł. Franciszki Siedliskiej.

Święto św. Benedykta, opata.

Czwartek

Wsp. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.

Po Mszy św. o godz. 18.00. adoracja Najświętszego Sakramentu.

Wsp. śś. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

W tym dniu przypada kolejny dzień objawień Fatimskich zapraszamy na  Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00. Podczas Mszy św. modlimy się za zmarłych wypominanych.

Wsp. św. Henryka, cesarza.

Wsp. św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.

W najbliższą niedzielę będziemy gościć o. Polikarpa OFM z Ukrainy, który do nas skieruje Słowo Boże. Ofiarą zbieraną podczas Mszy św. będziemy wspierać wspólnotę w której pracuje.

Wczoraj z klasztoru wyruszyła piesza pielgrzymka do Częstochowy, naszą modlitwą wspierajmy pątników i łączmy się z nimi duchowo.

Przed kościołem i w zakrystii można nabyć aktualną prasę katolicką: GośćniedzielnyŹródło i Carolus.Jest również nasza gazetka parafialna.

Bardzo dziękujemy za podwiezienie do chorych panom: Aleksandrowi Cimer i Leszkowi Śpiewakowi.

Poniedziałek

Święto św. Benedykta, opata.

Czwartek

Wsp. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.

Po Mszy św. o godz. 18.00. adoracja Najświętszego Sakramentu.

Wsp. śś. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

Wsp. św. Henryka, cesarza.

Wsp. św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.