Jesteś tutaj: Strona główna Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia XII Niedziela Zwykła

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 16.00, po nabożeństwie Msza św.

KALENDARZ LITURGICZNY

Poniedziałek

Tradycyjnie modlimy się w intencji rodzin podczas Mszy św. o 18.00 przez przyczynę bł. Franciszki Siedliskiej.

Wsp. św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

O godz. 15.15 Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla przedszkola ss. Nazaretanek

Wsp. św. Paulina z Noli, biskupa

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem czerwcowym

Czwartek

Po Mszy św. o godz. 18.00, adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa przez wstawiennictwo św. o. Pio

O godz. 08.30 Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla dzieci SP, a godz. 10.00 dla młodzieży Gimnazjum

Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych

O godz. 08.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla młodzieży szkół średnich

Wsp. św. Zygmunta  Gorazdowskiego, prezbitera

Odpust w Lanckoronie ku czci Narodzenia św. Jana Chrzciciela – suma o godz. 11.30

Przed kościołem i w zakrystii można nabyć aktualną prasę katolicką: Gość niedzielnyŹródło. Jest również Carolus.

Serdecznie dziękujemy za ofiarę z ubiegłej niedzieli na prace remontowe, złożono – 5863,50 zł. i 2 euro.

2 lipca br. z Kalwarii wyrusza 217 Piesza Pielgrzymka Kalwaryjsko – Lanckorońska na Jasną Górę. Bliższe informacje podane są na plakacie.

Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd nad morze od 02.08 do 13.08.2016r. W czwartek o godz. 18.00. spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci wyjeżdżających nad morze.

Dzisiaj w Centrum Kultury i sportu o godz. 17.00. sztuka pt. ”Gość oczekiwany” zrealizowany przez uczniów ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej – zapraszamy.