W i t a m y     S e r d e c z n i e

na naszej parafialnej stronie internetowej.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego.

Jesteś tutaj: Strona główna Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia III niedziela Adwentu

Nieszpory o godz. 16.00, po nabożeństwie Msza św. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na prowadzone prace remontowe w parafii. Przypominamy i serdecznie zapraszamy wszystkich parafian na wspólną wigilię przed kościołem od godz. 14.00 do 16.00.

KALENDARZ LITURGICZNY

Poniedziałek

Podczas rorat modlimy się w intencji wszystkich rodzin. W klasztorze zakończenie oktawy Niepokalanego Poczęcia NMP.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.45

Po Mszy św. o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu

Trzeci miesiąca – nowenna do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30

Wsp. św. Piotra Kanizjusza, prezbitera i doktora Kościoła

Zachęcamy do przeżywania nadchodzących świąt z czystym sercem, w miłości i pokoju w rodzinach i sąsiedztwie. Nie zostawiajmy spowiedzi na ostatnią chwilę lecz skorzystajmy z tego daru wcześniej nie w tłoku i nerwach. Chorych i starszych, którzy nie korzystają z odwiedzin z okazji pierwszych sobót prosimy zgłosić w najbliższym tygodniu. Odwiedzimy ich 22.XII.2014 r. od godz. 09.00.

W przyszły poniedziałek 22.XII.2014 r. nasz Dekanat jest zaproszony do Centrum Jana Pawła II na dziękczynną modlitwę za kanonizację Jana Pawła II. Rozpoczęcie o godz. 17.00. Organizujemy wyjazd autokarem od kościoła o 15.30. Zapisy w zakrystii i kancelarii do piątku.

Przed kościołem i w zakrystii można nabyć aktualną prasę katolicką: Gość niedzielny, Źródło i Carolus.

Można nabyć  świece „Pomocy wigilijnej”, składając ofiarę przy zakupie tej świecy pomagamy najbardziej potrzebującym. Świece można nabyć w zakrystii.

Serdecznie dziękujemy za ofiarę na Pomoc Kościołowi na Wschodzie złożono 882,86 zł.

Małżonków, którzy w tym roku przeżywali „złoty lub srebrny” jubileusz małżeństwa prosimy o zgłoszenie się w najbliższym tygodniu do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Zapraszamy na Msze Świętą szkolną dla uczniów

Fot. J. Leski
 w każdą niedziele o godzinie 11:00

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy